Новини‎ > ‎4. Україна‎ > ‎

Сьогодні увага максимально сконцентрована на відновленні повного контролю за переміщенням товарів у зоні проведення АТО

опубліковано 6 лют. 2015 р., 06:02 Master Admin
З метою забезпечення повного контролю за переміщенням товарів у зоні проведення АТО сьогодні на законодавчому рівні визначені умови для забезпечення чергування працівниками податкової міліції на спеціально обладнаних контрольних пунктах пропуску в’їзду-виїзду спільно з прикордонниками та правоохоронними органами. На сьогодні в зоні АТО визначено 7 транспортних коридорів, на яких будуть розташовані 8 блокпостів. Також з метою координації роботи податківців при штабі АТО створено спеціальну робочу групу за участю фахівців ДФС України.

Про ефективність заходів з відновлення контролю та припинення незаконного збуту таких товарів, як вугілля, тютюн та алкоголь дозволяють говорити наступні результати роботи податкової міліції. Тільки за останні 3 місяці 2014 року оперативними підрозділами спільно з прикордонниками та працівниками СБУ та МВС виявлено та вилучено:

- понад 3,5 мільйона фальсифікованих пачок цигарок донецького виробництва, вартістю близько 44 мільйонів гривень;

- 45 тис. пляшок горілки, що вивозилися із зони АТО, загальною вартістю майже 2 млн. гривень;

- 35 залізничних вагонів вугілля вагою 2,4 тис. тон, загальною вартістю майже 4 млн. гривень.

Окрім того, з початку 2015 року з незаконного обігу вилучено товарів, які незаконно перевозилися через пункти пропуску у зоні АТО, на суму майже 18 млн. гривень (тютюнових виробів – 270 тис. грн., алкоголю – 1,7 млн. грн., вугілля на суму – 15,5 млн. грн.), зареєстровано 7 кримінальних проваджень.

Державна фіскальна служба України Офіційний портал
Comments