Новини‎ > ‎4. Україна‎ > ‎

Китай висловив бажання допомогти Україні

опубліковано 18 груд. 2014 р., 07:49 Master Admin   [ оновлено 31 бер. 2016 р., 07:48 ]
Верховна Рада України
КИЇВ. 18 грудня. УНН. Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь під час зустрічі з головою Верховної Ради України Володимиром Гройсманом висловився за готовність Китаю долучитися до надання Україні допомоги під егідою ООН, передає УНН з посиланням на прес-службу ВР.Чжан Сіюнь заявив, що КНР “поважає територіальну цілісність України, вибір українського народу”, і вважає, що ситуацію на сході України можна розв’язати виключно мирним шляхом.

В.Гройсман наголосив, що сьогодні одним з головних завдань, яке стоїть перед Україною, є “збереження територіальної цілісності, стабілізація економічної ситуації та боротьба з військовою агресією”. “Україні дуже важливо відчувати підтримку у подоланні цих складних викликів”, — сказав він.

Також посол Китаю привітав В.Гройсмана з обранням на посаду керівника парламенту, і передав привітання від голови Всекитайських Зборів Народних Представників Чжан Децзяна.

Сторони висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю і взаємну підтримку на міжнародній арені. “Спільно з Президентом, Урядом і Парламентом України ми готові розвивати відносини у різних напрямках і сферах, аби цю співпрацю могли відчувати усі громадяни наших країн”, — зазначив Чжан Сіюнь. Він зазначив, що парламент Китаю готовий продовжувати співпрацю з Верховною Радою України на рівні керівництва, комітетів та груп дружби.

В.Гройсман висловив вдячність за готовність китайської сторони до подальшої співпраці, наголосивши, що парламентська взаємодія може бути “хорошим механізмом” для активізації двостороннього співробітництва у різних сферах.

“Я готовий підтримувати цей діалог”, — зазначив голова ВР, зауваживши, що “ті документи, які були прийняті парламентами наших країн, є доброю основою для подальшого розвитку співпраці”.
Сторони також були одностайні у необхідності інтенсифікації не тільки економічної, а й культурно та гуманітарної співпраці.Джерело: УНН
Comments